Havuz Bakımı

Havuz Temizliği

Havuz Temizliği

Havuz Bakımı

Havuz Bakımı ; Ülkemizde havuz kullanımı her geçen gün artmaktadır. Artık bir çok evin kendine ait havuzu bulunmakta.Bununla birlikte belediyeler ve halka açık havuzlarda gün geçtikçe çoğalmaktadır. Tatil bölgelerinde ve otellerde havuz tercih edilmesi de havuz bakım ve temizliğinin her geçen gün dahada önem kazanmasını sağlamaktadır. Havuzların ortak kullanım alanı olması ve sıcaklıkların her yıl dahada bunaltıcı hale gelmesi bu havuzların kullanım oranını da artırmaktadır.

Havuz kullanımının artması da; havuz suyu aracılığıyla bulaşan hastalıkların artışına neden olmaktadır. Aynı zamanda daha berrak ve parlak bir havuza girmek isteyeceğinden. Havuz bakımı daha da önem kazanmıştır.

Havuz Bakım Farklı Zamanlar ve Farklı Yöntemler Uygulanarak Yapılır.

Periyodik Bakım Yapımı

Yüzme havuzunuzun periyodik olarak su ve mekanik aksamının her zaman faal ve her zaman güvenli olması için bize ulaşın. Deneyimli elemanlarımız belirli gün ve saatlerde havuzunuzu ziyaret ederek gerekli su testlerinin yapımı, mekanik aksamların kontrolü, havuz taban temizliği ve filtre temizliği yaparak havuz kimyasallarını kullanıp 24 saat havuzunuzu hizmetinize sunmaya çalışmaktadır.

havuz bakımı

Havuz Bakımı Hangi Zamanlarda Yapılmalı?
Sezon Öncesi Havuz Bakımı
Sezon İçi Havuz Bakımı
Kışlık Havuz Bakımı

Havuz Bakımı , Havuz Temizliği, Havuz Bulanıklığı Temizleme bunlar Sağlık Açısından çok önemli faktörlerdir. Havuz bakımlarınızı zamanında ve sorunsuz bir şekilde yaptırmak zorunda olduğunuzu belirtmek isteriz. Zamanında yapılacak doğru bakım ve temizlik hem havuzunuzu güzel gösterecek hemde sağlık açısından sorun teşkil etmeyecektir.