KURUMSAL

Kurumsal
Ülkemizin modern dünyanın bir parçası olmasında pay sahibi olmak anlayışıyla hayatımıza daha sağlıklı, daha Ergonomik, daha estetik, daha modern çözümler sunmaktır. Bu Sayede Sizlere Uluslararası özelliklerde tasarımlar ile havuz yapımı, havuz bakımı, havuz temizliği, yüzme havuzu, süs havuzları, otel için havuzlar, olimpik havuzlar ve birçok havuz çeşitini hizmetlerinize sunuyoruz. Kalite anlayışımız hiç bir zaman azalmadan devam eden projelerimizde sizler için devam etmektedir. Profesyonel bakış, hızlı çözüm, en iyi mimari çalışmalar ile değerli mekanlarınızı sizler için güzelleştiriyoruz. Şirinler Havuz olarak her daim profesyonel, sorunsuz havuz yapımı, 15 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız. 
Kalite Politikamız
Kalite politikamız ; Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizim için yapılan havuzlar, bakım yapılan havuzlar, havuz temizliği çok önem ile yapılacak çalışmalardır. Bu çalışmaları sizler için sorunsuz ve profesyonel olarak yapmaktayız. Modern yaşamın en önemli hedefi olan ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ kavramını ilke edinerek sunulan her ürün ve hizmette yüksek mühendislik kalitesi ve ‘tam zamanında  değerler üretmektir. 
Profesyonel çözümlerimiz ile sizlere en iyi havuzları ve hizmetleri sunuyoruz. Bu bizim için çok önem teşkil etmektedir. Sizlere vereceğimiz hizmet sorunsuz ve her zaman en iyisi olmak kaydıyla yapılmaktadır. Amacımız referanslarımızı en iyi şekilde yaparak diğer müşterilerimize örnek olması açısından kusursuz olması, sorunsuz olması ve profesyonel olması gerekmektedir.