Havuz Bakımı

Havuzlar özellikle sıcak havalarda stres atabilmek için çok özel alanlardır. Herkes evinde kendine ait güzel bir havuz olsun ister. Bunun için kişisel bir havuz yaptırabilirsiniz. Ancak bir havuza sahipseniz en önemli sorunlarınızdan biri havuz bakımı olmaktadır. Kaldı ki bu büyük bir sorun olmaktadır. Havuz suyu bakımı düzenli olarak yapılmazsa havuzunuzda sağlık açısından birçok olumsuzluk yaşanabilir. Bu yüzden su değerleri ölçme ve klorlama gibi işlemler yapılmalıdır. Bunlar mecburi ve şart olan gerekli işlemlerdir. Sağlık açısından oldukça elzem bir durum olarak nitelendirilmektedir. Havuz bakımı konusunda bir personel tutmak çok maliyetli olabilir. Havuz bakımı haftalık, aylık ve dönemlik olarak farklı periyotlarda yapılmaktadır. Bu bakımlarda uygulanan işlemler farklı olmaktadır. Tamamen Parofesyonel olarak yapılması gereken bvir temizliktir.  Detaylı bilgi almak için bize Şirinler Havuz'a ulaşabilirsiniz. Havuz bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak bu konuda profesyonel olmanız gerekir. Aksi halde havuz bakımı konusunda üzerinize düşeni doğru şekilde yapamayabilirsiniz. Havuz bakımı konusunda profesyonel destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Personellerimiz havuzunuzun dönemlik, aylık ya da haftalık tüm bakımlarını yerine getirir. Kimyasal ve kirlerin temizlenmesi, PH dengesinin ayarlanması, gerekli ölçümlerin yapılması ve klorlama gibi tüm işlemler konusunda sizlere sertifikalı destek sağlıyoruz.

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Havuzlar en yoğun olarak yaz aylarında kullanılır. Sıcak yerlerde ise daha uzun zaman dilimlerinde de havuzun kullanımı mümkündür. Havuzlar çok farklı yaşam alanlarında bulunabilirler. Aynı anda çok sayıda misafir havuzda vakit geçirebilir. Sitenizde, otelde, tesiste ya da özel villalarınızda havuzlar bulunabilir.  Havuzlar özellikle ortak kullanım alanı olması durumunda daha titiz kullanılmalıdır. Havuzun geniş bir kullanımı olması havuz bakımı konusunda profesyonel hareket etme zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Havuzun bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Ayrıca havuz bakımı sırasında hijyen şartları da korunmalıdır. Hijyen sağlanmazsa insan sağlığı olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden profesyonel havuz bakımı konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Havuzların periyodik bakımları yapılmalıdır. Özellikle her hafta belirli su ölçümlerinin yapılması gerekir. Ayrıca havuz suyunda PH ölçümleri de yapılır. Havuzun bakımı sırasında ilaçlama, klorlama ve birtakım farklı işlemler yapılır.  Düzenli bakımı yapılmayan havuzlarda çok sayıda zararlı bakteri oluşabilir. Bu da ciddi enfeksiyonlara yol açabilir. Havuz bakımının profesyonel ekipler tarafından yapılması ve kontrollerin düzenli olarak gerçekleştirilmesi önemlidir.  Havuz Bakımında Profesyonel ekibimiz ile sorunsuz çalışabilirsiniz.

Havuz Bakımında Hangi Malzemeler Kullanılır?

Havuz bakımı sırasında sıradan malzemeler kullanılmaz. Bu işlemler sırasında özel olarak üretilen temizlik malzemeleri kullanılır. Havuz bakımı yaparken en önemli unsurların başında havuz temizliği yapılması geliyor.  Havuz bakımı yapılırken klor,  PH düşürücü, yosun giderici ve sıvı toplaklayıcı  gibi malzemeler kullanılmaktadır. Havuz bakımında kullanılan malzemelerden klor düzenli olarak havuza uygulanır. Böylece havuzda hijyen düzenli olarak sağlanabilir. PH dengesini düşürmek için de özel olan ph düşürücü uygulanır. Havuzun dibinde zamana bağlı yosunlar oluşabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için yosun giderici uygulanabilir. Havuz bakımı sırasında kullanılan temizlik malzemeleri mutlaka kaliteli markalara ait olmalıdır. Bu malzemelerin kaliteli olması havuz dibinin yosun tutmaması için de önemlidir. ayrıca havuz suyunun düzenli olarak  dezenfekte olması ve suda bakteri oluşmaması bu malzemelere bağlıdır. Doğru malzemelerle profesyonel havuz bakımı için bize ulaşabilirsiniz. Havuz bakımının kaliteli olması için kullanılan malzemenin de doğru seçilmesi çok önemli bir kıstastır.

Havuz Bakımı İçin Profesyonel Destek

Havuzların aylık bakımları, ayrıntılı bakımları ve rutin bakımları için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Müşterileri memnuniyeti üzerine yıllardır yaptığımız havuz bakım ve onarım faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bakım demek yenilenmek demektir. Yenileme yapmak içinde, havuz yapısına zarar vermeyen, son sistem ekipmanlar kullanan, alanında uzmanlaşmış ekip ile hizmet veren firmamıza her daim ulaşabilirsiniz. Bakım işlerinde siz arayın biz ilk günkü haline çevirelim.

Havuz Bakımı Fiyatları

Havuz bakımı fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Öncelikle havuzunuzun dönemlik, aylık ve haftalık bakımları fiyatları farklı olacaktır. Bu yüzden fiyat bilgisi alırken hangi bakımı yaptıracağınızı belirtin. Havuzun genişliği de bakım fiyatlarını etkilemektedir. Geniş havuzlarda malzeme kullanımı yüksek olduğu için bakım maliyeti daha yüksektir. Maliyetleri etkileyen diğer bir unsur da malzeme kalitesidir. Firmamız havuz bakımı işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanır. Malzemeleri kendiniz temin ederek maliyeti düşürebilirsiniz. Havuz bakımı ücretleri üzerinde etkili olan diğer bir unsur da bakım sıklığıdır. Ayda kaç tane bakım yapılacağı aylık fiyatları değiştirecektir. Profesyonel, uygun fiyatlı havuz bakımı için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek olacaktır. Havuz bakımı için öncelikle PH değerinin uygunluğuna bakıyoruz. Daha sonra havuzda klor değerini tespit ediyoruz. Daha sonra havuz suyunun dezenfekte edilmesi ve havuzun temizliği yapılıyor. Bu sayede göz, kulak, mantar ve deri rahatsızlıklarının önüne geçiyoruz. Havuzunuzun yıllık, 6 aylık, dönemlik, aylık ve haftalık bakımları için bize ulaşabilirsiniz.